E- TİCARET

Dünya’da Küreselleşme kavramının giderek sürat kazandığı ve kapsamını her geçen gün genişlettiği, küresel piyasalarda kalıcı ve güçlü bir pozisyon elde edebilmek için bilgi-iletişim teknolojilerinde yaşanan ilerlemenin yakından takibi firmalar için artık zorunlu bir gereklilik haline gelmiştir.

Bilgi-iletişim araçlarındaki gelişmelerin ticaretle entegre olmuş yüzü olarak karşımıza çıkan elektronik ticaret; firmaların doğru tüketiciye doğru araçlarla hızlı bir şekilde erişim sağlaması için en verimli yöntemdir. E-ticaret sayesinde, özellikle küresel pazarlarda faaliyet gösteren firmalar; daha kolay pazar çeşitlendirmesi yapabilmekte; daha etkin dağıtım kanalları ile operasyonel maliyetlerini düşürerek ve müşteri portföyünü genişleterek risk yapısını kontrol edilir konuma getirmektedir.

Gelecek dönemlerde; elektronik ticaret kullanım sıklığının küresel bazda arış trendini sürdürmesi, hane halklarının ve firmaların daha yüksek oranlarda e-ticaret işlemi gerçekleşmesini, online satış araçlarına erişimin firmalar rekabet edebilirliğindeki en güçlü araç konumuna gelmesini öngörüyoruz.

İnsanlar beyaz eşyadan, giyime, yiyecekten, evcil hayvanlara, hatta sinema biletlerinden, doktor randevularına herşeylerini internet üzerinden yapmaktadır. Bu da E-Ticaretin önemini oldukça arttırıyor. Gelecekte insanlar yerlerinden kalkmadan tüm alışverişlerini yapacakları dünyaya doğru yöneliyoruz. Bu gidişata göre firmanızı E-Ticaret’e ne kadar hızlı geçirirseniz sektörde okadar tecrübeli ve hazır olursunuz. Bu da kazancınıza yansıyacaktır. Zengin Dizayn olarak E-Ticaret sitenizi kurup sizin küresel bilgi-iletişim dünyasına ayak uydurmanızı sağlıyoruz.