Biz Kimiz?

Zengin Dizayn; kurucuları olan Ferdi ZENGİN & Ergül FIRAT tarafından merkez İsviçre’de olmak üzere 2009’da kurulmuş ve kısa süre sonra Almanya’da ve Türkiye’de nitelikli bilişim hizmetleri vermeye başlamıştır. Bugün İstanbul, Ankara, Ordu ve Erzincan noktalarında yönetilen ekiplerimiz ile farklı demografik ve coğrafi arzlara da alanında uzman, toplamda 19 genç ve dinamik kadromuz ile nitelikli bilişim hizmetleri sunmaktayız.
Fırsat eşitliği ilkesini benimsemiş şirket kültürümüz yenilikçi yapımızı dinamik tutarken sunduğumuz hizmetlerimizden bazıları olan; web tasarım, mobil uygulama, masaüstü ve web yazılım, hosting, sosyal medya yönetimi, SEO uygulamaları, dijital ve basılı reklam hizmetlerini kaliteli ve kimliğimize layık bir biçimde gerçekleştirmek için sürekli çalışıyoruz.

Vizyonumuz:

Bilişim sektöründe; müşterilerimizin gereksinimlerini iyi anlayarak belirlenen ihtiyaçlara yenilikçi ve yaratıcı çözümler ile fırsatlar geliştirmeyi ivmelendirerek sürdürmek, yapıtlarımızın kalıcı değerlere dönüşmesini sağlamak, gelecekçilik anlayışı içinde geliştirdiğimiz projelerin şirketimizin belkemiğini oluşturmasını sağlamak, müşterilerine ve çalışanlarına iyi ve kaliteli davranış biçimleriyle örnek olmak, gelecek nesiller için daha çok çalışarak çevreye saygılı yaklaşımlar içerisinde şirketimize, çalışanlarımıza ve çevremize ilave değerler kazandırmak, 2023 yılına kadar bilişim sektöründe söz sahibi olan ilk 30 şirket içinde yer almak, rakiplerimiz karşısında rekabet üstünlüğünü etik yaklaşımlarla ve saygıyla sağlamak.

Misyonumuz:

Zengin Dizayn, her zaman yenilikçi ve ilkleri gerçekleştirme felsefesi ile kurulmuş, her daim daha iyiye odaklanmıştır. Zengin Dizayn ailesi olarak bilişim sektöründe, teknolojiyi kullanan herkes için çalışıyoruz.

Hizmet Anlayışımız

Bilişim sektörünün temsilcilerinin en büyük sorunu olan, hizmette devamlılık, faaliyetin sürekliliği, kaliteden ödün vermeme konusundaki başarı ve gayretimiz, teminatımızdır. “Bugün aldığınız hizmeti yarın da  almayı düşünüyorsanız, ilk şartınız yarını olan bir partner olmalıdır” Bu anlayışımız ile müşterilerimiz için iyi bir partner, verimli bir çözüm ortağı olmak için çalışmaktayız.