Sosyal medyanın hergeçen gün artan kitlesi ve çok sayıda kullanıcı potansiyeli sayesinde, bir çok firmanın reklam kampanyalarını duyurmak için kullandığı reklam araçları arasından sürekli yükselen bir grafik çizmektedir. Artık bir çok firma sosyal medya üzerinden duyurularını, kampanyalarını takipçilerine kolay bir şekilde ulaştırmaktadır.

Şirketinizin Sosyal medya platformalarında hesaplarını oluşturarak firmanızın tanıtımı ve kampanyalarını duyurmanıza olanak sağlıyoruz.

Facebook

Sosyal Medya’nın liderlerinden birisi olan Facebook’ta sayfanızı oluşturarak yeni kitlelere ulaşmanıza yardımcı olup firmanızın tanıtımına ve duyurularınızı otomatik şekilde sayfanızda yapmanıza olanak sağlıyoruz.

Twitter

Artık sizide twitleyecekler. Sosyal Medya’nın diğer bir liderinde yeni kitlere ulaşmanız, kampanya ve duyuralarınızı genişletmeniz için Twitter hesabınızı oluşturup sitenizle bağlantılı hale getiriyoruz.

Instagram

Sosyal Medya Insagram’sız olmaz. Diğer sosyal medya platformalarının yanında Instagram profilinizde oluşturuyoruz.

Google +

Facebook, Twitter, Intagram’ı oluşturup Google Plus’ı es geçmek olmaz. Sizinde Google Plus’t profilinizi oluşturarak hedef kitlenizin gelişimine büyük katkıda bulunuyoruz.