EL İLANI BASIM & TASARIM HİZMETLERİ

El İlanı Basımı
El İlanı Basımı
El İlanı Basımı
El ilanı Basımı & Tasarımı
Kapı Askısı El İlanı Basımı
Kapı Askısı El İlanı Basımı
Kapı Askısı El İlanı Basımı
El ilanı Basımı & Tasarımı
Yapışkanlı El İlanı Basımı
Yapışkanlı El İlanı Basımı
Yapışkanlı El İlanı Basımı
El ilanı Basımı & Tasarımı

El İlanı

El ilanları, tanıtım faaliyetleriniz için klasik ve vazgeçilmek bir pazarlama aracı olma niteliği taşımaktadır.Kağıda sığdırdığınız ana mesajınızın elden ele dolaşmasına imkan sağlaması en büyük özelliğidir. Oldukça fazla yer tutmaz, kolayca okunur ve bir el ilanı ile birden fazla kişiye ulaşabilme imkanı sunar. Bu açıdan bakıldığında, üzerindeki bilgilerin kolay tüketilebilir olması bir dezavantaj değil, tam tersine sizler için bir avantajdır.

El ilanı bastırmadan önce nelere dikkat etmeniz gerekiyor?

  • Öncelikle el ilanlarınızda yazan yazıların okunaklı olduğundan emin olmalısınız. Uygun font ve renk seçenekleri, yazıların daha okunabilir olmasına yardımcı olmaktadır.
  • El ilanınızın kısa bir süre içinde hemen karşı tarafın ilgisini çekmesi gerekmektedir. Bunun için tasarımınızda çarpıcı öğelere yer verebilir, dikkat çekici renkler, resim ve tanıtım amacınıza uygun sloganlar kullabilirsiniz.
  • Örnek ilanları ve el ilanı tasarımlarını incelemek, kendi ilanınız için size ilham verici fikirler sağlamaktadır. Bu nedenle sektörünüze yakın ilanları incelemek sizlere fikir verecektir.

 

  • İlanınızda, bu tanıtım faaliyetinde ne amaçladığınızı, okuyana nasıl bir değer vadettiğinizi açık ve net bir şekilde ifade etmeniz gerekmektedir. Böylece el ilanı daha akılda kalıcı olmanızı sağlayacaktır.
  • İlanda yalnızca paragraf şeklinde düz metinlere yer vermek yerine, ilgili başlıklar altında maddeleyerek, mesajınızı hap bilgiler şeklinde sunmanız okunma oranını artıracaktır.
  • Son cümleler, en çok göz atılan ve en fazla akılda kalan kısımlardır. İletmek istediğiniz mesajınızı, harekete geçiren vurucu bir cümleyle bitirmeye özen göstermelisiniz.
  • El ilanınızda iletişim bilgilerinizin eksiksiz olduğundan, sosyal medya hesaplarınızın da bu bilgiler arasında olduğundan emin olunuz.
  • Eğer bir tasarımınız yoksa ekibimiz sizlere ücretli olarak tasarım imkanı sunmaktadır. Tasarım için ekibimiz ile irtibata geçiniz.