ZENGİN DİZAYN WEB TASARIM HİZMETLERİ

Zengin Dizayn profesiyonel ekibi ile sizlere son teknolojiyi takip eden kurumsal ve kişisel çözümler sunarak kaliteli hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti ön planda tutularak, kaliteli tasarımlarımızla sizlerin isteklerinizi kendi bilgi ve birikimizi katarak yeniden dizayn ediyoruz.

Web Tasarım

Kişisel & Kurumsal Web sitelerinizin kurulumlarını yapalım.

Tüm Çözünürlüklere Uygunluk

Web sitelerinizi tasarlarken bilgisayar, tablet ve mobil sürümleri özel olarak tasarlanır ve her çözünürlükte ve tüm tarayıcılarda kusursuz görünüm sunma imkanı sağlanır.

E-Ticaret

E-Ticaret sitenizi son teknoloji tasarımlarımız ile oluşturarak kazancınıza arttırmanıza yardımcı olabiliriz.

Hizmet Öncülüğü

Hayalinizi icat etmekle, ona yenilik getirme arasında eyleme geçiyoruz. Profesiyonel ekibimiz sizlere hizmet vermek için heran hazır durumdadır.

Web Tasarım

Global pazarda çizginizi ve bakış açınızı hayata işleyerek, kreatif fikirleri web siteniz ile buluşturuyoruz. Zengin Dizayn sizi rakiplerinizden hep bir adım öne taşır.

Dijital ortama firmanızın bilgilerini aktararak marka bilinirliğinizi artırıyoruz. Konusunda uzman kadromuz ile görsel ve teknolojik web siteleri yapıyoruz. Web tasarım çalışması sonrası ortaya çıkan web siteleriniz,bilgisayar, tablet ve mobil cihazlarına uygun ölçeklerde tknoloji dostu olarak dizayn edilmektedir. Web tasarım hizmetleri verirken firmanızın kurumsal kimliğini baştan oluşturarak markanıza özel web tasarım oluşturmaktayız.

[masterslider_pb id=”6″]

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Web Tasarım hizmetlerimizin yanı sıra, Web Hosting, Sosyal Medya Danışmanlığı, E-posta Kurulumu, Kurumsal Seo Hizmeti, E-Ticaret Sitesi oluşturma gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır.